Alfa Romeo’dan Ulusal Kış Kampanyası!

 

Alfa Romeo Yetkili Servislerinde Araçlarınızın Yedek Parça, Aksesuar ve İşçiliklerinde %20 İNDİRİM! Üstelik Alfa Romeo Logolu Şemsiye Hediye…

Alfa Romeo Yetkili servislerinde yapacağınız tüm mekanik işlemler, Yedek parça, orijinal aksesuar ve işçilikte %20 indirim uygulanacaktır. KDV Dahil 1.300 TL ve üzeri mekanik servis harcaması bulunan müşterilerimize marka logolu şemsiye hediye edilecektir. Uzatılmış Garanti Kontratlarında ise %30’a varan indirim, Acil Yol Yardım paketi %50 indirimle 99 TL avantajları sunulacaktır. TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis işlemleri için belirtilen tutarlara KDV Dahildir.

 

Tüm Alfa Romeo müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon işlemi!

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için Alfa Romeo Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır. 

Kampanya  10-24 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı randevu.jeep.com.tr adresinden  alabilirsiniz. Kampanyalar farklı kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez. Alfa Romeo kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Alfa Romeo Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 19 10 ile irtibata geçebilirsiniz.


SİZİ ARAYALIM